اخبار

1395/07/12
به اطلاع پژوهشگران می رساند که مراحل ثبت نام و ارسال مقاله در همایش به شرح زیر می باشد: توضیحات در مورد ارسال مقاله - قبل از اقدام به ارسال چکیده و اصل مقاله، حتما راهنمای نگارش مقالات را در سایت همایش مطالعه فرمائید. - هر مقاله می بایست شامل یک فایل چکیده و یک فایل اصل با فرمت zip باشد . به هیچ عنوان این دو فایل را با یکدیگر ادغام


 به اطلاع پژوهشگران می رساند که مراحل ثبت نام و ارسال مقاله در  همایش  به شرح زیر می باشد:
توضیحات در مورد ارسال مقاله 

-   قبل از اقدام به ارسال چکیده و اصل مقاله، حتما راهنمای نگارش مقالات را در سایت همایش مطالعه فرمائید.
-   هر مقاله می بایست شامل یک فایل چکیده و یک فایل اصل با فرمت zip باشد . به هیچ عنوان این دو فایل را با یکدیگر ادغام نکنید ! چرا که موجب عدم تایید مقاله شما خواهد شد. 
- در هر دو فایل zip چکیده و اصل مقاله می بایست حتما فایل تایپ شده مقاله با فرمت Microsoft Word موجود باشد.
-  یک نسخه pdf نیز از فایل چکیده و اصل تایپ شده خود تهیه کنید و در کنار فایل Word  ، zip کرده و ارسال نمایید . 

مراحل ثبت نام

برای ثبت نام در همایش در نوار افقی بالای صفحه به منوی ثبت نام و ارسال مقاله « ثبت نام در همایش را انتخاب  نموده و مشخصات خود را به طور کامل در صفحه نمایش ، تکمیل نمایید.
پس از ثبت نام ایمیلی حاوی لینک فعالسازی برای شما ارسال خواهد شد، شما باید بر روی لینک موجود در ایمیل کلیک کنید تا اکانت شما فعال شود و بتوانید از طریق صفحه ورود وارد سایت شوید( توجه کنید که بدون تایید لینک فعالسازی از سوی کاربر، کاربر قادر به ورود به سامانه کاربران نخواهد بود).

نحوه ارسال چکیده و اصل مقاله

- کاربران با ورود به پنل کاربری خود از قسمت ارسال مقاله  می‌توانند چکیده مقاله خود را جهت داوری در سایت بارگذاری کنند. پس از تایید چکیده از سوی داوران ،کاربر قادر به ارسال اصل مقاله خود خواهد بود.

نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !