اخبار

1395/07/22
امروزه به منظور جذب استعداد های برتر و ایده پردازان که شاکله ی جهان آتی را ترسیم می نمایند، جنگ سردی فی مابین کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در گرفته است. در حقیقت هر روزه مرزهای زمینی، توسط اختراعات و ابتکاراتی که با خلاقیت مبتکران و نوآوران به حقیقت می رسند به مرزهای تکنولوژی تغیر مکان می دهد.


امروزه به منظور جذب استعداد های برتر و ایده پردازان که شاکله ی جهان آتی را ترسیم می نمایند، جنگ سردی فی مابین کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در گرفته است.
در حقیقت  هر روزه مرزهای زمینی، توسط اختراعات و ابتکاراتی که با خلاقیت مبتکران و نوآوران به حقیقت می رسند به مرزهای تکنولوژی تغیر مکان می دهد. ضمن این که سرعت رشد تکنولوژی به دگرگونی و تحول اجتماعی و بروز اختلاف طبقاتی فی مابین آنها منجر گردیده است.
موسسه آموزش عالی الکترونیکی فاران در نظر دارد، هر گونه ایده نوینی که ضمن اجراء به افزایش کیفیت خدمات، کاهش هزینه ها و تجلی نوینی از فعالیتها منجر شود و یا به خود کفائی ملی بیانجامد را  ضمن بر گزاری یک "مسابقه ملی" کشف نموده تا به منظور کار آفرینی و دستیابی به اقتصاد مقاومتی ، زمینه تحقق آنها را فراهم آورد.
بدین وسیله از کلیه علاقمندان  دعوت می شود شرایط شرکت در این" مسابقه ملی" را  از طریق این وب سایت پیگیری نمایند.

نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !