معرفی برگزارکننده همایش

صفحه اصلی > معرفی برگزارکننده همایش

 موسسه آموزش عالی الکترونیکی فاران مهر دانش فعالیت خود را از سال 1387 به استناد موافقت اصولی شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم با شعار "ارائه خدمات آموزشی با کیفیت از هر مکان و در هر زمان" با دو رشته مدیریت صنعتی و مدیریت کسب و کار در مقطع کارشناسی و حدوداً 200 نفر دانشجو شروع نمود. 

در حال حاضر با نزدیک 1500 نفر دانش آموخته دارای رشته های مدیریت صنعتی، مدیریت کسب و کار، مدیریت بازرگانی، حسابداری، مهندسی کامپیوتر، آموزش زبان انگلیسی و حقوق در مقطع کارشناسی پیوسته؛  
حسابداری، مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی ناپیوسته و رشته های مهندسی کامپیوتر با دو گرایش تجارت الکترونیک و شبکه همچنین مدیریت بازرگانی با گرایش کارآفرینی، حسابداری، حقوق خصوصی و مدیریت انتقال تکنولوژی می باشد.

این موسسه با بهره گیری از ماهیت الکترونیکی، ضمن به کارگیری راهکارها و ابزارهای نوین آموزشی افتخار دارد ، پس از گذشت بیش از یک دهه از آغازین فعالیت انجام شده ، دستیابی به آرمان مذکور را حاصل شده تلقی نماید.آموزش دانشجوان در اقصی نقاط ایران اسلامی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد با همکاری اساتید برجسته و توانمند از دستاوردهای این موسسه به شمار می رود. توانمندی فارغ التحصیلان موسسه مذکور در اخذ پذیرش مقاطع علمی بالاتر از دانشگاه های معتبر، چاپ مقالات، شرکت در کنفرانس ها و کسب مشاغل مهم و کلیدی شاهدی بر این مدعاست.

با بهره مندی از سرمایه های ارزشمند موجود، آرمان این نهاد بر اخذ جایگاه والا در کیفیت آموزشی و فراهم نمودن زمینه کارآفرینی و مهارتی فازغ التحصیلان بنا شده است. برگزاری این همایش نیز یکی از استراتژی های دستیابی به این چشم انداز محسوب می گردد.

برگزاری این همایش با مشارکت اساتید برتر و دانشجویان فرهیخته این موسسه و سایر دانشگاه های ایران و بهره گیری از تجارب متخصصین و پژوهشگران در کشف برنامه های مطلوب و چالش های موجود جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در کشور نمایش سرفرازی این موسسه در ایجاد تعالی کیفیت آموزشی در زمینه تکنولوژی های نوین روز جهان خواهد بود.